Kontakt

THEMA Consulting Group

Besøksadresse: Nedre Vollgate 9, 0158 Oslo
Postadresse: Øvre Vollgate 6, 0158 Oslo
Følg oss:
LinkedIn logo Twitter logo Facebook logo

Våre konsulenter:

portrettbilde, forfatter

Arndt von Schemde Partner og daglig leder, PhD
arndt.schemde@thema.no
+47 982 63 986

portrettbilde, forfatter

Håkon Taule Partner
haakon.taule@thema.no
+47 400 67 400

portrettbilde, forfatter

Espen Fossum Partner og styreleder
espen.fossum@thema.no
+47 982 63 990

portrettbilde, forfatter

Eivind Magnus Partner
eivind.magnus@thema.no
+47 908 88 339

portrettbilde, forfatter

Berit Tennbakk Partner, PhD
berit.tennbakk@thema.no
+47 928 68 117

portrettbilde, forfatter

Åsmund Jenssen Partner
aasmund.jenssen@thema.no
+47 416 53 049

portrettbilde, forfatter

Kristine Fiksen Partner
kristine.fiksen@thema.no
+47 402 13 810

portrettbilde, forfatter

Ståle Johansen Partner, PhD
stalejohansen@thema.no
+47 940 13 909

portrettbilde, forfatter

Gorm Lunde Partner
gorm.lunde@thema.no
+47 995 70 302

portrettbilde, forfatter

Julian Hentschel Seniorkonsulent
julian.hentschel@thema.no
+47 474 67 026

portrettbilde, forfatter

Anders Lund Eriksrud Seniorkonsulent
anders.eriksrud@thema.no
+47 997 29 711

portrettbilde, forfatter

Theodor Borsche Seniorkonsulent, PhD
theodor.borsche@thema.no
+ 47 474 72 512

portrettbilde, forfatter

Jacob Koren Brekke Konsulent
jacob.brekke@thema.no
+47 456 73 930

portrettbilde, forfatter

Adrian Mekki Konsulent
adrian.mekki@thema.no
+47 930 19 790

portrettbilde, forfatter

Guro Persen Analytiker
guro.persen@thema.no
+47 952 91 532

portrettbilde, forfatter

Malin Wikum Analytiker
malin.wikum@thema.no
+47 988 07 875

portrettbilde, forfatter

Kristin Arnesen Analytiker
kristin.arnesen@thema.no
+47 908 99 349

Samarbeidspartnere:

portrettbilde, forfatter

Johan Nic Vold Samarbeidspartner
johannicvold@gmail.com
+47 900 78 705

portrettbilde, forfatter

Thorstein Jenssen Samarbeidspartner
jenssen@nbtas.no
+47 911 54 944

portrettbilde, forfatter

Gunnar Løvås Samarbeidspartner
gunnar@leafhill.no
+47 913 40 699