Kontakt

THEMA Consulting Group

Øvre Vollgate 6, 0158 Oslo

Følg oss: LinkedIn logo Twitter logo

Våre konsulenter:

portrettbilde, forfatter

Arndt von Schemde Partner og daglig leder, PhD
arndt.schemde@thema.no
+47 982 63 986

portrettbilde, forfatter

Håkon Taule Partner og styreleder
haakon.taule@thema.no
+47 400 67 400

portrettbilde, forfatter

Espen Fossum Partner
espen.fossum@thema.no
+47 982 63 990

portrettbilde, forfatter

Eivind Magnus Partner
eivind.magnus@thema.no
+47 908 88 339

portrettbilde, forfatter

Berit Tennbakk Partner, PhD
berit.tennbakk@thema.no
+47 928 68 117

portrettbilde, forfatter

Åsmund Jenssen Partner
aasmund.jenssen@thema.no
+47 416 53 049

portrettbilde, forfatter

Kristine Fiksen Partner
kristine.fiksen@thema.no
+47 402 13 810

portrettbilde, forfatter

Ståle Johansen Partner, PhD
stalejohansen@thema.no
+47 940 13 909

portrettbilde, forfatter

Gorm Lunde Partner
gorm.lunde@thema.no
+47 995 70 302

portrettbilde, forfatter

Roger Grøndahl Seniorkonsulent
roger.grondahl@thema.no
+47 926 89 347

portrettbilde, forfatter

Christoffer H Noreng Seniorkonsulent
christoffer.noreng@thema.no
+47 977 86 237

portrettbilde, forfatter

Ingar Beck Landet Seniorkonsulent
ingar.landet@thema.no
+47 958 77 530

portrettbilde, forfatter

Julian Hentschel Seniorkonsulent
julian.hentschel@thema.no
+47 474 67 026

portrettbilde, forfatter

Theodor Borsche Konsulent, PhD
theodor.borsche@thema.no
+ 47 474 72 512

portrettbilde, forfatter

Jacob Koren Brekke Analytiker
jacob.brekke@thema.no
+47 456 73 930

portrettbilde, forfatter

Adrian Mekki Analytiker
adrian.mekki@thema.no
+47 930 19 790

portrettbilde, forfatter

Guro Persen Analytiker
guro.persen@thema.no
+47 952 91 532

portrettbilde, forfatter

Malin Wikum Analytiker
malin.wikum@thema.no
+47 988 07 875

portrettbilde, forfatter

Kristin Arnesen Analytiker
kristin.arnesen@thema.no
+47 908 99 349

Samarbeidspartnere:

portrettbilde, forfatter

Johan Nic Vold Samarbeidspartner
johannicvold@gmail.com
+47 900 78 705

portrettbilde, forfatter

Kjersti Simonsen Samarbeidspartner
kjersti.simonsen@spor.as
+47 901 89 620

portrettbilde, forfatter

Thorstein Jenssen Samarbeidspartner
jenssen@nbtas.no
+47 911 54 944

portrettbilde, forfatter

Konstantin Lenz Samarbeidspartner
lenz@lenz-energy.com
+49 177 3288528

portrettbilde, forfatter

Gunnar Løvås Samarbeidspartner
gunnar@leafhill.no
+47 913 40 699